>
יהדות
הפוך לדף הבית
יהדות מידע יהודי חדשות דעות משפחה תרבות אוכל נשים חינוךנשים

דף הבית » נשים » חדש על המדף


טיפולי קיץ


17/06/2015
והפעם הממליצה עם טור מיוחד לנשים- הכיני גופך לקיץ


עונת הקיץ היא העונה בה אנו מנסות לקלף מעלינו כמה שיותר, ולהישאר עם המינימום ההכרחי, כמובן בגבול הצניעות. הבגדים שהסתירו את קפל השומן והבטן הרופסת כבר לא באים לעזרתנו. לפני הכל אני חייבת להקדים ולומר שגוף האדם מטבעו הוא שונה ויחודי בין אדם למשנהו, וכל אחד צריך לשאוף לנהל אורח חיים בריא, ולאו דווקא רק להתאמץ להיות רזה, בהתאם לאופנה השולטת שלטון דיקטטורי ואכזרי בדורנו. אך יש מבינינו כאלה המעדיפים להוריד כמה סנטימטר מהיקף הגוף, בין אם זה כדי להתגבר על הסימנים שהשאיר ההריון (סימנים שאנחנו גאות בהם כי הם מעידים על כך שגופנו צלח בגבורה 10 חודשי הריון) או להתגבר על תוצאות 7 שנות לימודי רפואה שהובילו להרגלי אכילה גרועים שמנעו הירדמות בלילות הארוכים. אני החלטתי לנסות שיטה חדשה בשם בלה קונטור כדי להוריד מצבורי שומן שלא יורדים גם אחרי דיאטה וספורט. הסיבה לכך היא שכאשר אנו עושים דיאטה או עוסקים באימון גופני, האנרגיה הנצרכת היא קודם כל ממקורות זמינים בגוף כמו סוכרים בדם ורקמות השריר הסמוכות לאזור המאמץ, ולאו דווקא ממצבורי השומן האגורים בגוף אותם אנו מעוניינים להוריד. כתוצאה מכך, רקמת השומן שנשרפת היא דווקא מאזורים לא רצויים כמו פנים וחזה. אחד הגורמים העיקריים הקובעים את מבנה גופנו הוא הכמות והמיקום בו מתרכזת רקמת השומן בגופנו. דיאטות וספורט אינם מכתיבים מאלו אזורים בגופנו יוסרו השומן העודף וגם אם נבצע אותם על מנת לשפר את מבנה הגוף, השומן - לא בהכרח יוסר מהמקומות בהם אנו חפצים להוריד. טכנולוגיית האולטרסאונד "בלה קונטור" אינה פולשנית (אולטרסאונד לא יכול להיות מזיק או מסוכן, שלא כמו קרינת רנטגן ודומיו) והיא מביאה לעידוד שריפת שומן ממוקדת. בחרתי בשיטה בדיוק משום שהחיטוב נעשה במקומות בהם תבחרו והטיפולים מסייעים לגוף לשרוף 52% יותר שומנים בעת הפעילות גופנית ובנוסף משפרים את מרקם העור, מונעים את צניחת העור כתוצאה מהרזיה ומטשטשים סימני מתיחה. בנוסף, תינתן המלצה לבצע תכנית אימון גופני לשריפת שומנים, מעקב שקילה, מדידות וצילומים מקיפים פעם בשבוע לבדיקת ההתקדמות וליווי אישי של מדריכה אישית לאורך כל הטיפול.
לאחר שהתייעצתי עם גורם רפואי המקורב לי ווידאתי שאין כל אפשרות להינזק, קבעתי תור להתחלת הטיפול. נכנסתי אל המרפאה ועברתי סדרת מדידות, צילומים ובדיקות. לאחר מכן נתבקשתי לשכב על המיטה ואל בטני הוצמדו אלקטרודות שיצרו מין פולסים חשמליים. השרירים בגופנו הרי מופעלים באמצעות אותות חשמליים שאנחנו שולחים להם והמכשיר מדמה את האותות האלה באופן שמפעיל את השריר כאילו אנחנו עושים כפיפות בטן. במקביל, המטפלת הצמידה מין מתמר אל האזור הבעייתי בו בחרתי לטפל. כעבור חצי שעה האזור מתחיל להרגיש חם. מיד לאחר הטיפול הורתה לי המטפלת לגשת למכשיר הריצה לעשות כושר שכן מידת האנרגיה שנוציא תקבע את קצב ירידת ההיקפים; אם לא נבצע פעילות גופנית, אזורי הגוף שטופלו אכן יקטנו היות שהשומן באזורים אלה ינוצל קודם לפעילות היום יומית, אך לא תהיה ירידה משמעותית במשקל. תוספת של פעילות גופנית תאיץ את קצב שריפת האנרגיה וויביא לתוצאות מרשימות בהצרת היקפים והפחתת צלוליט.
המכשיר שהוצמד אליי מתמקד ברקמה השומנית ובאמצעות האולטרה סאונד מועבר "איתות" לתאי השומן להפוך את השומן בהם לזמין.
הטיפול אינו פולשני ואינו כואב, ללא תופעות לוואי, מאושר  על ידי FDA, CE  ומשרד הבריאות בישראל. תוצאות הטיפול מהירות ונראות לעין, ניתנות למדידה ומתועדות באמצעות צילומים. הטיפול מעניק חיטוב למבנה הגוף ולהצרת היקפים באזורים אשר בדרך כלל מגיבים לאט לדיאטה או בפעילות גופנית כמו בטן, מותניים, גב, ירכיים פנימיות וחיצוניות, ישבן, ברכיים וזרועות. הטיפול מפחית בהיקפים של כ-0.8 ס"מ בממוצע לטיפול, לאחר מספר טיפולים ניתן להפחית בין 6.5-9.5 ס"מ.
באופטימל התחייבות לתוצאה או החזר כספי מלא במידה ואין תוצאה, עלויות: 14-18 מפגשים למשך חודשיים, 12 תשלומים של 390 ש"ח עם  החזר של 100 ש"ח לכל קילוגרם שהופחת.
אם תשאלו אותי לגבי התוצאות אגיד שהמדידות שנמדדו מיד אחרי הטיפול השלישי הראו שינוי ניכר אך מזערי. מאז חלפו כמה שבועות ואני מרגישה שיש הבדל ושכדי שהוא יהיה ממשי – עליי להמשיך בטיפולים.

 
הצעד הבא בהכנה לקיץ כלל את הכנת השטח לנעילת סנדלים ולשם כך הייתי זקוקה לטיפול פדיקור אינטנסיבי. לפני שאני מפקירה את גופי לחסדי המטפלת אני מוודא שהמקום עצמו מהימן, מקצועי ומנוסה ולכן שמתי את פעמיים ל"אקווה קוסמטיקה מהטבע". לי חשובה מאוד הפרטיות ולכן שמחתי שלמרות שדלתות הזכוכית חשופות, הפדיקור שלי נערך בירכתי החנות כך שהעוברים והשבים לא נחשפו לכפות רגליי. הישיבה על ספת העיסויים היא תענוג שהוא בונוס לכל החויה ומוכיח מבחינתי, את הדאגה לנוחיות הלקוחה ואת תשומת הלב לפרטים. הפדיקוריסטית שלי היתה נמרצת וחרוצה, היא היתה קשובה ורגישה לרצונותיי וצרכיי ופעלה במהירות וביסודיות. אהבתי את העובדה שהיא לא היתה דברנית ופטפטנית ונתנה לי לשקוע בשלווה ולהירגע בשקט. במהלך הטיפול התיישבה לידי קרן, בעלת המקום, וסיפרה לי איך פתחה את המקום במהלך חופשת הלידה שלה, איך התפתח המקום מדוכן חיצוני לחנות, ואיך הוא ממשיך להתרחב, יחד עם רצונה לספק את הלקוחות ולענות על כל מאוויהן.
אקווה כעת מציע מגוון רחב של טיפולים וביניהם: מניקור, פסיקור, לק, בניה והדבקה, שעוות, עיסויים למיניהם, טיפולי פנים, איפור, ובנוסף החלו כעת לאפשר לכלות להתכונן לאירוע במקום- על כל המשתמשע מכך. את חמש העמדות מאיישות כ10 עובדות, לכולן יש תעודות המעידות על הכשרתן וכמעט לכל אחת מהן מומחיות מסוג אחר.  
כאשר יצאתי מהמקום התפלאתי איך דבר קטן שכזה מסוגל לגרום לשינוי בהרגשה הכללית. אני לא אומר לכם שכעת בכוונתי לחזור לשם פעם בחודש, אני רק אומרת שהיה בהחלט נעים ונחמד, ושהן בהחלט יודעות את העבודה ועושות אותה בצורה מוצלחת, רצינית ומועילה. להשיג בקניון הדר המחודש.
 
עכשיו, אחרי שהגוף עבר מקצה שיפורים נותר רק למצוא לו את המעטפת הנכונה לקיץ. יצא לי להכיר מעט מאוד נשים שהרגישו בנוח בבגדי ים, ואם תורידו מהמספר הזה את מספר הנשים שאינן נכנסות למידה 36-38 תישארו עם אפס מאופס. במאמציי לשנות את המצב התלויתי עם אחת מהנשים האהובות עליי אל חנות ההלבשה התחתונה ובגדי הים של ליה לונדון. זהו מקום מושלם לנשים במידות גדולות שכן שם הן יכולות להרגיש בבית. נסו למצוא שם מידה קטנה ותתאכזבו, אך מה שכן- תמצאו מגוון רחב מאוד של דגמים, צורות, צבעים ואופנות. המוכרת לימדה אותי את שמותיהם השונים של הדגמים והציגה אפשרויות רבות של דגמים יפים שיתאימו לנשים רבות במידות גדולות. בגדי הים שהוצעו התחשבו בגוף הנשי והחמיאו לו ובאמת ניתנה לנו ההרגשה שהגענו למקום הנכון, מקום מכבד, ומאפשר לכל אחת למצוא מה שטוב לה. מתוך רצון להתאים מציעה החנות 64 מידות שונות ומנעד רחב. יפעת ברכה דה-לרנה, מנכ"לית הרשת בישראל ממליצה להימדד פעם בשנה כדי שההלבשה התחתונה שלך תהיה מתאימה לגופך. "בנוסף מומלץ להימדד במידה ועלית או ירדת מעל 3-5 ק״ג, התחלת או הפסקת אימון גופני, נכנסת להריון או ילדת. לכל ההיבטים הללו יש משקל וחשיבות בבחירת המידה והגזרה הנכונה ביותר עבורך" היא אומרת וממליצה להתחיל בבירור המידה המדויקת שלך - מידה נכונה מתחילה בהיקף החזייה, 90% מהתמיכה צריכה לבוא מהיקף מדויק ולא מהכתפיות. כך ניתן להוריד עומס מהכתפיים ולשפר את היציבה. השלב השני כולל בירור מה הגזרה שלך – כי לכל אחת מבנה שונה.
ליה לונדון הינה היבואנית הרשמית בישראל של מותגי עילית דוגמת Freya ,Fantasie ,Elomi הנמכרים ברשתות האופנה הנחשבות בעולם. הרשת מוכרת את כל פריטי ההלבשה התחתונה ובהם חזיות, תחתונים, מחטבים, בגדי ים, חזיות ספורט אופנתיות התומכות בחזה בצורה מושלמת וכן חזיות הנקה מעוצבות. הרשת מונה בארץ כעשרים סניפים בפריסה ארצית רחבה. מחיר החזיות: החל מ-350 ₪, בתלות בדגם. מחטבים: 250-500 ₪, בתלות בדגם.
 
לכל הטורים של הממליצה לחצו כאן
חייבים להתעדכן בשנייה שעלה טור חדש? לייקקו כאן
 
רשימת התגובות  
I can already tell t - , 07/07/2015
I can already tell that`s gonna be super helufpl.
כתוב תגובה
הנך מוזמן להגיב על טיפולי קיץ
*שם:
  דוא''ל:
*כותרת:
*תוכן:

אימות תווים:
 

פורטל מורשת
דף הבית
אודות
צור קשר
הוסף למועדפים
הפוך לדף הבית
רישום חברים
מפת האתר
ראשי
שאל את הרב
שיעורי תורה
לימוד יומי
לוח שנה עברי
זמני היום
זמני כניסת ויציאת השבת
רפואה שלמה - רשימת חולים לתפילה
פורומים
שידוכים
תיירות
שמחות
אינדקס
ערוצי תוכן
יהדות
מידע יהודי
חדשות
דעות
משפחה
תרבות
אוכל
קניות
כלים
פרסמו אצלנו
במה ציבורית
המייל האדום
בניית אתרים
סינון אתרים
RSS
דרושים
תיק תק – פיתוח אתרים לביה"ס
לוח שנה עברי
זמני היום וזמני כניסת ויציאת השבת
מגשר גירושין
אינדקס אתרי יהדות
אינדקס אתרי חינוך
בית מדרש | מידע יהודי | פרשת השבוע | מאגר השיעורים | לוח שנה עברי | אנציקלופדיית יהדות | חדשות | תרבות | אוכל | קניות | אינדקס אתרים | רפו"ש | שו"ת | פורומים | שידוכים | שמחות | תיירות | במה ציבורית | בניית אתרים | סינון אתרים | דף הבית | הוסף למועדפים | אודות | צרו קשר | RSS | פרסמו אצלינו | דרושים
© כל הזכויות שמורות ל SafeLines