>
יהדות
הפוך לדף הבית
יהדות מידע יהודי חדשות דעות משפחה תרבות אוכל נשים חינוךנשים

דף הבית » נשים » חדש על המדף


הממליצה מתכוננת ללימודים


13/08/2014
מיד עם תום הלימודים החלטתי שאני מסיימת את ההכנות לשנת הלימודים תשע``ה עד חודש אב והתחלתי ברכישות הנחוצות באופן מיידי.


השנה היו שני הילדים הגדולים בבית ספר, הבכורה הלכה רגלית ובני הוסע במכונית מחמת המרחק. המסלול שהם עשו מדי יום הדגיש את הצורך בילקוט ייעודי וחשבתי שכדאי לקנות את הילקוטים מוקדם כדי שהם יוכלו להשתמש בהם במהלך הקיץ לטיולים. בתי שהולכת ברגל עם תיק כבד קיבלה תיק מודן עם מערכת גב אורטופדית משולבת קפיצים השומרת על בריאות גב ולכן נקרא:  Triple Spring System. ילקוט הטרולי 2 ב1 הוא נוח מאוד, מוט האחיזה יוצא מגוף הילקוט עצמו ומתקפל בקלות ובצורה חלקה באמצעות לחצן הנמצא בחלק העליון. המוט מאפשר 2 גבהים, והוא עבה, יציב ומחזיק מעמד. מבנה הילקוט מעוצב כך שהוא עומד זקוף באופן  עצמאי, דבר המקל על חיי התלמיד בבואו להכניס ולהוציא מחברות וספרים (אני זוכרת כמה לא נוח זה היה בתקופת לימודיי כשלא הכניסו את הפלסטיק הקשיח לשלדה של הילקוט וכמה זה הפריע להכנסה מסודרת של ניירות). בתחתית מצוי פלסטיק נוקשה וגלגלים עמידים ששרדו ריצות, מדרגות ומכות. הדאגה העיקרית שלי בתיק המאכלס מערכת טרולי הייתה המשקל שהטרולי יוסיף אבל הילקוט אינו כבד משאר התיקים המוצעים בשוק ואם תרצו -  ניתן להסיר את מערכת הטרולי יחד עם התא האחורי של הילקוט. במהלך הקיץ היא כבר החלה להשתמש בילקוט וניכר שהבד עמיד, הנשיאה נוחה והילקוט מצליח לאכלס כמות מפתיעה של חפצים. מחיר: 299 ש"ח
 ילקוט טרולי
בני הוא ילד מאוד רזה כך שאני תמיד דואגת לכובד התיק על כתפיו אבל הוא מגיע לבית ספר במכונית ולכן יותר הגיוני היה לקנות לו ילקוט שאינו טרולי במבנהו הבסיסי. בחרתי עבורו בתיק טרולי חדש בשם Smart Trolley,  תיק טרולי חכם בעל פטנט רשום, המאפשר הפרדה מלאה בין מערכת הגלגלים לבין התיק עצמו. התיק מאפשר נשיאה נוחה ב-3 מצבים שונים: שימוש בגרירה על ידי מערכת הטרולי הוגלגלים, נשיאת התיק על הגב יחד עם הטרולי, והחידוש של מודן- הפרדה מוחלטת בין הטרולי ובין התיק כך שניתן לשאת את התיק על הגב גם ללא הטרולי. משקל התיק הכולל ללא הטרול הוא  940 גרם בלבד וההפרדה מאוד פשוטה כך שבני יוכל במהירות להוריד או להכניס את הגלגלים למקומם. אהבתי במיוחד את הטרולי עצמו שהוכיח במהלך הקיץ עמידות רבה. הגלגלים הכפולים מחזקים את המבנה ונותנים את התחושה שאפשר גם להרכיב עגלת סופר מרקט. הילקוט מתוכנן בצורה מאוד נוחה והחלוקה הפנימית מאפשרת לסדר את החפצים בצורה חכמה שתעזור לתלמיד לשמור על חפציו ולזכור היכן הניח כל דבר. לדעתי הילקוט הזה הוא אידיאלי לכל תלמיד- גם לזה שצריך להשתמש בטרולי על בסיס יומיומי, וגם לילד שרוצה את האפשרות להיעזר בטרולי במקרה הצורך, אך לא להתחייב לשימוש תמידי בו. מחיר 279 ₪.
 טרולי חכם
ברגע שהקטנה ראתה את הילקוטים היפים שהגדולים קיבלו עיניה שוטטו בעצב אל תיק הגן שלה משנה שעברה והבנתי שגם לה מגיע משהו חגיגי לקראת השנה החדשה. מאחר והיא בגיל שמתחילים להסביר להם על זהירות בדרכים מצאתי לנכון להביא לה את התיק של "חיפזון וזהירון" אותם היא מכירה מהספר (את סדרת הטלוויזיה ב- HOT VOD Young היא פספסה כי אין לנו טלויזיה בבית). התיק מוצע בצבע תכלת עם איורים צבעוניים ושמחים של חיפזון וזהירון, ובתוכו תא מרכזי גדול שיכול להכיל את קופסאות הפלסטיק שמחליפות בימינו את שקיות הכריך שאינם אקולוגיות, בהן השתמשנו בילדותינו. כמו כן, ישנו תא קדמי קטן ותאים צדדיים שישמשו לבקבוק הבית ובגדי ההחלפה. הסדרות של חיפזון וזהירון חינוכיות ומלמדות את הילדים הקטנים בדרך של הומור וכיף מגוון נושאים וערכים חשובים לחיים, בהם: כללי זהירות בדרכים, תזונה בריאה, התגוננות מפני השמש, חברות, כיבוד הורים, עזרה לזולת, אכפתיות, מנהגים ושירי חגים ועוד. בנוסף לטלוויזיה, ניתן לצפות בחיפזון וזהירון גם ב-DVD ובהצגות ומופעים לילדים המוצגים כל העת ברחבי הארץ. מחיר תיק: 50 ₪. להשיג באתר הבית של הוצאת גוזלי www.gozaly.co.il  ובטלפון 03-6819154.
חיפזון ומהירון 
בחרתי בתיק הגן רק כשראיתי שהוא יכול להכיל את כל הדברים שהיא תצטרך לקחת לגן, ואותו עקרון משמש אותי גם בבחירת קלמר שכן בימינו הם צריכים להצטייד בעפרונות צבעוניים, טוש מחיק, מחדד, מחק, סרגל ועוד המון כלי כתיבה. רשת "תיק התיקים" מעניקה קלמר גדול ויפה של JUST (בשווי 49.90 ש"ח) לכל הרוכש תיק לבית הספר מבית קדס או JUST . הרשת מציעה מגוון תיקים אורטופדיים וזרוקים בהתאם לגיל התלמיד והכיתה בה הוא לומד: התיקים לכיתות הנמוכות הינם תיקים בעלי שני תאים מרכזיים, שני תאים צדדיים לבקבוק ועוד. התיק מגיע עם קלמר תואם באותו הדפס של התיק. התיקים עשויים מפוליאסטר 630 דנייר, ביטנה בעובי 210 דנייר, ורוכסני SPS , ותפורים בחוטי ניילון עבים. הודות לכל אלה הם עמידים ואיכותיים במיוחד. מחירם 189 ש"ח. בעוד התיקים לתלמידי חטה"ב והתיכון מעוצבים במראה זרוק יותר, מודפסים באלמנטים של דגלים ודוגמאות ובעלי תא מרכזי אחד ותא קטן. מחירם: 89 ש"ח.
 תיק התיקים
ישנם תלמידים המעדיפים להשתמש בקלמר קשיח מפלסטיק שבו לכל חפץ יש את מקומו הקבוע. "מילניום מרקטינג" מציעה קלמר של המותג הניו זילנדי SISTEMA העשוי מפלסטיק ללא BPA שלא נשבר גם כשהוטח בטעות על הרצפה. הקלמר מגיע בצבעים עשירים דוגמת ורוד, ירוק כחול וסגול ומידותיו הן בדיוק המידות הנוחות ביותר לקלמר- מצד אחד הוא אינו תופס מקום רב בילקוט, אך מספיק לאכלס חפצים בצורה מסודרת וקבועה: אורך 390 מ"מ, רוחב 90 מ"מ, ועומק 35 מ"מ. מחירו: 10 ש"ח.
 קלמר קשיח
אני זוכרת שבילדותי העדפתי את קופסאות האוכל הקשיחות שעזרו לאוכל להישאר יפה ולא להימעך, ושומרת להם פינה חמה בלבי, כך שכאשר נתקלתי בתמונה שלהלן באתר של http://www.nickname.co.il/ לא יכולתי להשאר אדישה.
מדבקות

באתר ביקרתי בעבר כשחיפשתי מדבקות חמודות שיעטרו את חפציהם של ילדיי ומצאתי גם מחברות שעל עטיפתן מודפס השם הפרטי בנוסף לעיצוב יפה, עדין ומקורי. התכנון הוא להעניק לכל ילד שי צנוע אישי שיגרום להם להרגיש מיוחדים וייחודיים, ביום תחילת הלימודים. מהרו וגלשו כי כעת יש 20% הנחה על מארזי בית ספר.
 
עניין המזון הוא אצלנו נושא רגיש; הבכורה מסרבת לקחת ארוחת צהריים בשרית וניזונה מכריכים, ירקות, פירות וקרקרים, למורת רוחי. היא טוענת שאין לה אפשרות לחמם את האוכל ושהוא לא נשאר טעים בתיק. כדי לפתור בעיה זו השיקה חברת "קל גב" ילקוט אורטופדי עם תא מיוחד לאוכל שגם מכיל אופציית הרחבה והגדלת נפח הילקוט בשם: ULTRALIGHT-X. באמצעות פתיחת רוכסן נוצר תא נוסף בילקוט המגדיל את נפחו בכ-25% לשימוש בימים עמוסים ובחלקו הקדמי מצוי תא מיוחד לאוכל העשוי מחומר מבודד השומר על טמפ' המזון ובנוסף קל במיוחד לניקוי. לנוחיות התלמיד מצויה רצועת חיבור מיוחדת לעגלת נשיאה הנמכרת בנפרד. מחירו: 259 ₪.
קל גב 
את המוצרים לעיל ניתן לקנות ברשת "עידן 2000" שמוזילה את מחירי עשרות המוצרים הבסיסיים לקראת שנת הלימודים. הרשת מעודדת גם רכישת ציוד בסיסי לבית הספר כחלק מהאסטרטגיה המציעה ערכות ציוד מוזלות, מחברות, קלסרים, מכשירי כתיבה ומשיקה מותג פרטי של מחברות בשם KENI למוצרי נייר שיהיו זול משמעותית מהמותגים המתחרים, לדוגמא: מארז של 3 מחברות ספירלה בגודל -A4 יעלה בין 15-20 ₪. בעקבות הביקוש בשנים האחרונות דווקא למוצרים בסיסיים אשר אינם מעוטרים בדמויות הילדים הפופולאריות הוחלט להגדיל את ההיצע ולהוזיל מחיריהם של עשרות מוצרים בסיסיים לרבות ציוד, מכשירי כתיבה ועוד. כמו כן, ברשת מציעים ילקוט אורטופדי מבית מודן או קל-גב כולל ציוד חיוני לתלמיד, בין היתר, מארז מדגשים, קלסר גדול, דבק סטיק, מחדד ועוד ב- 129.90 שקלים בלבד, תקף עד 22.8 או גמר המלאי.
 עידן 2000
באותו הביקור בחנות לציוד משרדי הצטיידתי גם ביומנים שיעזרו לילדים ולי לסדר את ימינו ומצאתי לבני הכדורגלן את היומן שעשה אותו מאושר. חברת PMI השיקה יומני תוכן לתלמיד וביניהם יומן מונדיאל 2014 שכן PMI הינה הזכיינית בישראל של FIFA, התאחדות הכדורגל העולמית כך שמורשית להפיץ שני יומני מונדיאל, אחד עם סמל המונדיאל ואחד עם גביע המונדיאל. הוא יכול גם לבחור ביומן ברצלונה FCB– יומן של קבוצת הכדורגל הפופולרית בעולם או סופרגול.  – מותג האיסוף מספר 1 בישראל יוצא עם יומן בכריכה רכה. השנה כל היומנים (למעט אחד) נמכרים בכריכות רכות, ובתמחור של 29.90 ₪ ליומן, מחיר המותאם לתקציב משפחתי לחזרה לבית הספר. מחיר יומנים בכריכה רכה: 29.90 ₪, יומנים ויולטה מהודר עם מראה: 49.90 ₪
יומן מונדיאל 
באופן כללי אני מעדיפה לרכוש מוצרי גנריים, זולים וצנועים אבל מדי פעם אפשר לשלב בין ציוד בית הספר לבין ה"פרסים" להם זוכים ילדיי כשמגיעים ל10 נקודות לציון. במהלך החופש הילדים קיבלו מטלות שונות: הבכורה צריכה לסיים ספר באנגלית, בני צריך לסיים 2 דפים מלאים בחוברת העבודה, הקטנה יושבת ללמוד איתי את הדברים המתאימים לגילה הרך ובכל פעם שהם עומדים במשימה- הם מקבלים נקודה (או יותר- תלוי ברמת הקושי). כאשר הבכורה הגישה לי בפנים זורחות את הספר שזה עתה סיימה, נתתי לה סט מ"פלפוט" של תיקייה וקלסר מהודרים ומעוטרים בדמויות האהובות עליה - של פיות. מותג "פלפוט" מעצב את כל מה שתצטרכו לבית הספר בעיצוב עדין וחמוד ומאפשר לך לפנק את ילדך במארז שכולו מעוטר בנושא האהוב עליו. אהבתי במיוחד את מגוון התיקיות שעוזר לילדים לשמור על הדפים ישרים כך שלא יתקמטו או ייעלמו בילקוט המלא לעייפה.
 פלפוט 
כדאי לקפוץ על המבצעים החמים שמוצעים עכשיו כמו ברשת YOLO המאפשרת לרכוש מארז חזרה לבית הספר רק ב-400 ₪, במקום 500 ₪. המארז מגיע ב-2 עיצובים שונים, לילדים צעירים ובוגרים יותר: עיצוב גן חיות לצעירים ועיצוב פסים לבוגרים יותר. כל אחד מ-2 העיצובים נמכר ב-4 צבעים: כחול, ירוק, סגול וורוד, כך שמתאים גם לבנים וגם לבנות. בנוסף אפשר לקנות את כל התיקים בחנות ב 20% הנחה (לפני הנחה נע בין 149.9 ל-189.9 ש״ח), 3+1 על כל המחברות בחנות: על כל 3 מחברות מקבלים 1 חינם, יומן או קלמר מתנה בקניית 10 מחברות. המבצע כולל כפל מבצעים (קונים 10 מחברות ומשלמים רק על 8 לפי המבצע של 3+1, ומקבלים יומן או קלמר במתנה) ו5+1 על כל כלי הכתיבה והמחקים: קונים 5 מוצרים מכלי הכתיבה והמחקים ומקבלים את השישי במתנה. על כל קניה מעל 400 שקלים, מתנה במהדורה מוגבלת! הלקוח יכול לבחור בין מגוון מתנות: יומן יומי, שדכן, מחורר ועוד...
 
לרשימת הטורים המלאה של הממליצה לחצו כאן
 
 
כתוב תגובה
הנך מוזמן להגיב על הממליצה מתכוננת ללימודים
*שם:
  דוא''ל:
*כותרת:
*תוכן:

אימות תווים:
 

פורטל מורשת
דף הבית
אודות
צור קשר
הוסף למועדפים
הפוך לדף הבית
רישום חברים
מפת האתר
ראשי
שאל את הרב
שיעורי תורה
לימוד יומי
לוח שנה עברי
זמני היום
זמני כניסת ויציאת השבת
רפואה שלמה - רשימת חולים לתפילה
פורומים
שידוכים
תיירות
שמחות
אינדקס
ערוצי תוכן
יהדות
מידע יהודי
חדשות
דעות
משפחה
תרבות
אוכל
קניות
כלים
פרסמו אצלנו
במה ציבורית
המייל האדום
בניית אתרים
סינון אתרים
RSS
דרושים
תיק תק – פיתוח אתרים לביה"ס
לוח שנה עברי
זמני היום וזמני כניסת ויציאת השבת
מגשר גירושין
אינדקס אתרי יהדות
אינדקס אתרי חינוך
בית מדרש | מידע יהודי | פרשת השבוע | מאגר השיעורים | לוח שנה עברי | אנציקלופדיית יהדות | חדשות | תרבות | אוכל | קניות | אינדקס אתרים | רפו"ש | שו"ת | פורומים | שידוכים | שמחות | תיירות | במה ציבורית | בניית אתרים | סינון אתרים | דף הבית | הוסף למועדפים | אודות | צרו קשר | RSS | פרסמו אצלינו | דרושים
© כל הזכויות שמורות ל SafeLines