>
יהדות
הפוך לדף הבית
יהדות מידע יהודי חדשות דעות משפחה תרבות אוכל נשים חינוךנשים

דף הבית » נשים » חדש על המדף


הממליצה מוצאת אפיקומן


08/04/2014
פסח מגיע והאפיקומן הולך לאיבוד בין שלל ההיצע הגדול. הממליצה בטור מומלץ לאפיקומן מצוי ורצוי.


במהלך חיי היו בבעלותי 3 זוגות אופניים שנגנבו למרות שהיו קשורים, אבל דבר לא ריפה את ידי והמשכתי לקנות (הפעם יד שנייה) ולדווש בכיף. אחת מההנאות הזכורות לי מימי נערותי היה לרכב בשיא המהירות, כשהכלבה דוהרת לצידי. וכשילדיי נולדו חיכיתי לזמן שיהיו גדולים מספיק כדי לצאת איתי לטיולי אופניים. מה רבה הייתה אכזבתי כשהם לא הצליחו ללמוד איך לרכב על אופניים, למרות שאם נהיה כנים, האשמה היא גם בי. בתוך עיר סואנת קשה בהחלט לרכב. ולהעמיס 2 זוגות אופניים וארבע ילדים לתוך האוטו, ולנסוע לאזור מתאים שם אוכל לעזור בכל פעם רק לילד אחד בעוד השאר נזנחים זה לא רעיון טוב. אך לאחרונה התגלה הפתרון.
אמנם אופני דחיפה נועדו בעיקר כדי לאמן ילדים עם אתגרי מוטוריקה גסה ושיווי משקל אך הפועל היוצא הוא שהילד למד לרכב בקלות. כששוחתי עם היבואן של אופניי סטריידר הוא סיפר לי שאם הילד הולך, הוא כבר יכול לרכב על אופני דחיפה המעוצבים במיוחד לילדים בגילאי שנה עד חמש. בעזרתם הילדים מפתחים יכולות מוטוריות ולומדים קואורדינציה ואיזון ביחד עם הפעילות הגופנית. אופני דחיפה כגון "סטריידר" מוציא את פעולת הדיווש מהמשוואה כך שילדים יוכלו להתרכז באיזון, פעולה אשר דורשת יותר אימון. דיווש היא יכולת משנית שילדים יכולים ללמוד בפשטות תוך מספר דקות מועט.
אופני דחיפה המעוצבים במיוחד לילדים  
גיסתי משקיעה פעמיים בשנה בחידוש המשחקים וקונה צעצועים איכותיים מבלי להסתכל במחיר. הכלל הוא שהמשחק צריך להיות כזה שניתן לשחק במשך כל הפסח. השנה המלצתי לה על משחק הרכבה של לגו. מסיבה כלשהי הרבה בנים מרגישים כלפי לגו את אותו הדבר שבנות מרגישות כלפי פלמוביל. קשה לי להסביר את זה אבל איכשהו זה פשוט עובד בדיכוטומיה שכזו. לקראת פסח הוציאה לגו 23 ערכות חדשות מהם יתלהב כל ילד. מחיר: החל מ-69 ₪
משחק הרכבה של לגו 
הבת הקטנה שלי מסוגלת להעסיק את עצמה שעות במשחקי דימיון ומאז שילדתי את אחותה הקטנה, היא מתמקדת במשחקי אמא ומטיילת ברחבי הסלון עם עגלה ביד אחת וסלולרי צמוד לאוזן (אמא מכה על חטא) ולכן התלהבתי כשמצאתי עבורה סל קל חמוד, קל וזול. חברת "הנסיך הקטן" השיקה מגוון אביזרים לבובה של דבורה מאיה בגרפיקה חדשה: טיולון, עגלה, כיסא בובה לרכב ועוד. מחיר: 60-80 ש"ח.
 "הנסיך הקטן" - מגוון אביזרים לבובה של דבורה מאיה
מעניין שהיא מעולם לא מחקה אותי מבשלת במטבח, ומעניין מה זה אומר על משך הזמן בו אני נמצאת במטבח, או כמות ההשקעה שלי בענייני אוכל. דווקא יש לי צעצוע חמוד מאוד מבית משחקי יצירה- אורדע שהכינו ערכת משחק ובה 12 חלקים כולל כיריים, מחבתות סירים וכו' להרכבה עצמית. מחיר: 120 ש"ח.
כיריים, מחבתות סירים וכו' להרכבה עצמית. 
הקטנטונת שלי תקבל משחק שיחכה כמה חודשים עד שתוכל ליהנות ממנו. הפוני הקטן הוא צעצוע שאני זוכרת שקיבלתי בתור אפיקומן בילדותי ועכשיו הוא מגיע עם אביזרים נלווים המתלבשים על הבובה ומוסיפים חן, צבע ועניין. ההרכבה הפשוטה תתאים לשלב ההתפתחותי שלה, בו הידיים אינן מתורגלות בפעולות מדויקות והמוטוריקה העדינה עוד מתפתחת. היא תאהב את הצבעים היפים והמראה הילדותי והחמוד של הבובה. טווח המחירים: 20-100 ₪.
פוני קטן - אפיקומן 

בתי הבכורה תמיד זקוקה למשחקים אינטיליגנטיים שיאתגרו אותה ומשנה לשנה קשה לי יותר למצוא משחק מספק. השנה הפעם אתן לה משחק חשיבה מתוחכם מבית THINK FUN בשם לייזר מייז (מבוך לייזר). המשחק מיועד לשחקן יחיד, כולל 60 חידות מורכבות ברמות שונות. לוח משחק עשוי פלסטיק, חלקים הכוללים מראות, קרן לייזר וכרטיסיות משימות. על השחקן לחשב את מיקום חייל הלייזר המדויק, להציב את כל שאר חיילי המשחק נכון ובהתאמה, ללחוץ על חייל הלייזר להפעלת קרן העוברת בכל המטרות ובונה מבוך לייזר מרהיב. מחיר: 170 ₪.
לייזר מייז - אפיקומן לפסח 
מצד שני, הילדה אוהבת להשתטות ואחד מתחביבנו זה לרקוד ולהשתולל בסלון לקצב מוזיקה רועשת ומהירה. היא ניחנה בשמיעה מוסיקלית כך שאני בהחלט מעודדת את כשרון השירה שלה (אל תשאלו אותי איך הייתי נוהגת אם היא הייתה מזייפת) ומתכוונת לתת לה בהפתעה מיקרופון של חברת SUPERSONICS  שמיובא על ידי "צעצועי מוטי". המיקרופון כולל 10 מקצבי רקע לבחירה, ומתחבר לנגן MP3 כך שאפשר לשיר ביחד עם השיר המתנגן. מחיר: 99 ₪.
מיקרופון של חברת SUPERSONICS  
אחד הדברים שבעלי לעולם לא ישכח, ואף נהנה לספר בכל הזדמנות הוא סיפור אודות הרכבת הממונעת שהוא קיבל בילדותו. רכבת שבן רגע נעלמה לתוך ידיו של אביו ושם נשארה. האבא התלהב והשקיע וקנה עוד קרונות והפך את הצעצוע לתחביב של ממש. תחביב שכמובן שהיה אסור לילדים לגעת או לשחק בו. הוא נזכר בכך כאשר בני מקבל את אחד מכונית עם שלט או אופנוע ממונע. בעידן 2000 מציעים אותם כעת במחיר מבצע שמתחיל מ20 ש"ח ועד ל99 ש"ח.
מכונית עם שלט - אפיקומן לפסח 
השנה אני קונה לבית מתנה ומשקיעה בהרחבת הסט של פסח. Luminarc , משיק לקראת האביב את סדרת Magda המעוטרת בצבעים אורגניים ללא מתכות. העיטור המרהיב והססגוני שבה את לבי. מחיר: 40-85 ש"ח
אם תרצו לקשט את כלי הקרמיקה בעצמם או לרשום עליהם "חלבי" ו"בשרי" כדאי להעזר בטושים של פלדע שהנם מיוחדים לצביעה על פורצלן וזכוכית מבית Pedding. הטושים, המיוצרים על בסיס מים, הנם בעלי ראש מכחול גמיש המאפשר צביעת שטחים וגם יצירת קוים עדינים. הצבע מתייבש תוך 15 דקות. ניתן לבצע תיקונים לפני הייבוש. כדי לקבע את הצבע על הכלים יש לאפות את הכלי בתנור כ- 25 דקות, בחום של 160 מעלות. הצבעים מוצעים באריזות של 6 צבעים. מחיר: 48 ₪ לאריזה של 6 צבעים.
סט כלים - לפסח 
אם תרצו לחגוג את חג האביב ברקע של פרחים אביביים תוכלו לקשט את הבית בשלל דוגמאות פרחוניות וכלי בית מלבלבים כמו אלו שמצאתי ב"משביר". מחיר: 150 ש"ח
פרחים אביביים  
אנחנו נימצאים בעיצומה של התלבטות לגבי קניית סלולרי חכם לילד  המותאם במיוחד לשימוש ילדים ומאפשר בקרת הורים כמו כגון: חסימת תכנים לא ראויים, לחצן מצוקה וכו. המכשיר המותאם הינו פרי יוזמתה של סאני תקשורת ובשיתוף מקומי עם חברת safemobile הישראלית וניתן באמצעותו ללחוץ על לחצן מצוקה השולח בו זמנית במקביל לחיוג , מסרון מצוקה ל- 2 מספרים שהוגדרו + 2 הודעות דואר אלקטרוני ל- 2 כתובות שהוגדרו, יש חנות אפליקציות מותאמת לילדים עם אפליקציות המותאמות במיוחד לילדים, יכולת איתור מכשיר אבוד\גנוב ואיתור מיקום הילד. מכשיר ה-Samsung GALAXY Young בעל מסך בגודל "3.27 ברזולוציה של 320X480 ומבוסס מערכת הפעלה Android Jelly Bean 4.1.2. למכשיר מעבד עוצמתי ומתקדם 1GHz, מצלמת 3 מגה פיקסל, זיכרון פנימי של 4GB עם אפשרות להרחבת זיכרון עד 32GB. www.samsungmobile.co.il מחיר: 647 ש"ח
סמארטפון  
 
 
כתוב תגובה
הנך מוזמן להגיב על הממליצה מוצאת אפיקומן
*שם:
  דוא''ל:
*כותרת:
*תוכן:

אימות תווים:
 

פורטל מורשת
דף הבית
אודות
צור קשר
הוסף למועדפים
הפוך לדף הבית
רישום חברים
מפת האתר
ראשי
שאל את הרב
שיעורי תורה
לימוד יומי
לוח שנה עברי
זמני היום
זמני כניסת ויציאת השבת
רפואה שלמה - רשימת חולים לתפילה
פורומים
שידוכים
תיירות
שמחות
אינדקס
ערוצי תוכן
יהדות
מידע יהודי
חדשות
דעות
משפחה
תרבות
אוכל
קניות
כלים
פרסמו אצלנו
במה ציבורית
המייל האדום
בניית אתרים
סינון אתרים
RSS
דרושים
תיק תק – פיתוח אתרים לביה"ס
לוח שנה עברי
זמני היום וזמני כניסת ויציאת השבת
מגשר גירושין
אינדקס אתרי יהדות
אינדקס אתרי חינוך
בית מדרש | מידע יהודי | פרשת השבוע | מאגר השיעורים | לוח שנה עברי | אנציקלופדיית יהדות | חדשות | תרבות | אוכל | קניות | אינדקס אתרים | רפו"ש | שו"ת | פורומים | שידוכים | שמחות | תיירות | במה ציבורית | בניית אתרים | סינון אתרים | דף הבית | הוסף למועדפים | אודות | צרו קשר | RSS | פרסמו אצלינו | דרושים
© כל הזכויות שמורות ל SafeLines